Strela Trans Group
Войти   Регистрация
Главная / З чого почати /

Як користуватися сервісом доставки посилок з Китаю та США?

Насамперед, визначтеся – чи цікавить Вас лише сервіс доставки, або чи потрібні ще й послуги торгового посередника. У першому випадку покупку Ви робите самостійно, а ми беремо на себе лише вирішення питань транспортування речей в Україну з наших американських чи китайських складів. У другому випадку Ви не витрачаєте свій час на пошук товару, реєстрацію на сайтах, не вникаєте у питання надійності продавця та перелік способів оплати, а надаєте все це нашому співробітнику. Особливо поширені послуги посередників для китайських інтернет магазинів.

У будь-якому випадку, першим кроком має стати реєстрація на нашому сайті. Вона дуже проста та швидка, при цьому ви отримуєте доступ до розділу «Особистий кабінет» з безліччю зручних сервісів. Будьте уважні: якщо під час реєстрації Ви вказали недостовірні дані про себе, ми не гарантуємо правильну та своєчасну доставку посилок. Зауважте , ці дані не передаються третім особам і служать лише задля забезпечення високої якості обслуговування.

Декілька слів про тарифи та терміни доставки товару з Китаю та США.

Перевезення літаком коштуватиме від 10$ за кілограм ваги. Мінімальна вартість доставки 1 посилки складає 10$. Доставка займає 7-14 робочих днів з моменту надходження вантажу на наш склад у США чи Китаї.

У тому випадку, якщо вартість окремої одиниці товару у посилці складає більше 150 ЄВРО, можливі додаткові витрати. Тариф на доставку може збільшуватися, якщо вантаж, що відправляється Вами, – великогабаритний та/або важить більше 50кг (одна неподільна посилка). На посилки, обсяг яких перевищує реальний, тариф на доставку необхідно узгоджувати окремо. Об'ємна вага розраховується за формулою Д(см)*Ш(см)*В(см)/6000 Наприклад: реальна вага посилки 20кг, габарити ДШВ (50см 200см 40см) Об'ємна вага у такій посилці буде 50*200*40/6000=66 ,7кг. та перевищення об'ємної ваги над реальним 46,7кг.(66,7о.кг.-20кг.) У таких випадках необхідно попередити нас заздалегідь, щоб ми змогли розрахувати для Вас коректний тариф на доставку посилки із США або Китаю.

Якщо Ви робите покупку самостійно, при замовленні її в іноземному магазині Вам потрібно буде вказати наш склад як адресу одержувача. Крім того, треба буде надати нам трек-номер та інвойс, інакше своєчасна доставка вашої посилки не може бути гарантована.

За бажання Ви можете застрахувати посилку. Вартість страховки становитиме 2% її вартості з інвойсу. Страховці підлягають не всі категорії товарів – уточнити, можливо це чи ні, Ви зможете прочитавши відповідний розділ або зв'язавшись з нашим менеджером. Також звертаємо Вашу увагу, що ми не страхуємо посилки, які доставляє служба USPS і посилки без трекінг номерів, через відсутність можливості підтвердження доставки їх на наш склад.

Якщо не застрахована Вами посилка вважається загубленою, максимальний розмір компенсації складе 8$ за 1кг не доставленої ваги.

1
1 USD = 41,60 UAH