Strela Trans Group
Войти   Регистрация
Главная / Замовлення товарів /

Як замовити товари зі США та Китаю.

Крок 1. Реєстрація клієнта.
Зареєструйтесь безкоштовно на нашому сайті у розділі Особистий кабінет.

Оформіть замовлення через форму зворотного зв'язку у розділі контакти або зателефонуйте нам.

Крок 2. Оформлення замовлення.
Виберіть товари, що Вас цікавлять, в будь-якому інтернет магазині США або Китаю. Після реєстрації та входу до"Особистого кабінету"на нашому сайті, перейдіть до пункту "Оформити нове замовлення з інтернет-магазину (США, Китай)" Заповніть форму замовлення. Вкажіть обов'язково розмір, колір та кількість товарів. Можете також залишити коментар до вибраного товару. Якщо ви сумніваєтеся у виборі розміру та/або кольору, то можете проконсультуватися з нашим менеджером. Після додавання всіх товарів на замовлення натисніть кнопку "Обробка замовлення"

Крок 3. Оплата.
Після формування замовлення необхідно внести кошти на баланс для купівлі та доставки обраних Вами товарів. Для оплати в Особистому кабінеті клієнта перейдіть до пункту "Мої замовлення". Ви побачите Ваше замовлення та суму необхідної передоплати для початку його обробки. Для поповнення балансу виберіть зручний для Вас спосіб.

Очікування отримання товару.
Після цих трьох простих кроків Ви очікуєте отримання вашого замовлення у вказаному Вами місці отримання. Вибір місця та способу отримання проводиться в особистому кабінеті клієнта, пункт: "Вибір місця отримання".

Все інше ми зробимо за вас. А саме: показати/сховати текст

1. Закупівля товару.
Після внесення передоплати ми викуповуємо товар для Вас за вказаними Вами посиланнями. Товар доставляється на склад США чи Китаї протягом 2-10 днів, залежить від місцезнаходження товару та його наявності. Протягом усього часу статус переміщення Вашого замовлення можна переглянути в Особистому кабінеті в розділі Мої замовлення.

2. Формування посилки.
Коли обраний Вами товар надходить до нашого складу – ми проводимо перевірку на відповідність обраної Вами конфігурації товару, оформляємо митні декларації та надсилаємо посилки в Україну. Зазвичай, з моменту надходження Ваших замовлень на наш склад, до моменту відправлення, проходить від 1 до 3 днів.

3. Оплата доставки та отримання замовлення.
При отриманні Вашого замовлення на наш склад, Ви отримаєте повідомлення смс і на email, також можна переглянути докладну інформацію в Особистому кабінеті. Всі Ваші замовлення будуть доставлені кур'єром за вказаною Вами адресою або відправлені службою доставки по Україні. Вибір місця та способу отримання проводиться у власному кабінеті клієнта.

Що таке Taobao? показать/скрыть текст

Taobao — це найбільший майданчик для інтернет-покупок. Популярність магазину давно поширилася за межі Китаю: мільйони українських та зарубіжних інтернет-користувачів вже оцінили переваги даного сервісу. Каталог Taobao включає тисячі найменувань товарів: від одягу до предметів побуту. Taobao - це не тільки багатий вибір, а й привабливі ціни. Завдяки великому товарообігу портал може продавати продукцію безпосередньо: з мінімальною націнкою.

Наша компанія завжди рада запропонувати Вам свої послуги з вигідними умовами та швидкими способами доставки. Ми щодня робимо все можливе, щоб будь-які Ваші покупки, здійснені з нашою допомогою, були вдалими.

Спектр наших послуг:


1. Купівля товарів на taobao.com – найбільшому інтернет-майданчику Китаю

2. Пошук товарів за цікавими для Вас критеріями

3. Доставка товарів особисто вам до рук(тільки у м. Київ)

4. Купівля товарів у будь-якому інтернет-магазині Китаю: Taobao.com, 1688.com та деяких інших

5. Послуги з ведення переговорів із постачальниками

6. Надання інформації щодо китайських виробників

7. Допомога у листуванні з партнерами

8. І багато іншого - дзвоніть!

Навіщо купувати товари у Китаї?

Не секрет, що більшість товарів, які продаються на Українському ринку, вироблені в Китаї. І це не тільки товари масового споживання, а й ексклюзивні речі відомих брендів. І не дивно, адже сучасний Китай – це центр світового виробництва. Найбільші мультинаціональні корпорацій мають у Китаї свої заводи та фабрики. А компанії, орієнтовані на внутрішній ринок, постійно розвивають та оптимізують свої виробництва, підтримуючи високий рівень якості.

овари китайського виробництва давно вже знайшли визнання в Європі та Америці, Україні та СНД насамперед завдяки розумним цінам. Час, коли дешевизна китайської продукції викликала тривогу, давно позаду: сьогодні демократичність цін пояснюється дуже просто: вартість сировини та засобів виробництва, зокрема, кваліфікованої робочої сили значно нижча, ніж у будь-якій іншій країні.

На сьогоднішній день все більше людей вважають за краще купувати товари безпосередньо від китайських виробників.

Основні переваги «китайського» шопінгу:

По-перше, у Китаї виробляються практично будь-які товари, тому їх асортимент величезний.

По-друге, купуючи товари від китайських виробників, Ви отримуєте оптимальне співвідношення ціни та якості - собівартість виробництва в Китаї в рази дешевша, ніж в Україні чи європейських країнах. Навіть з урахуванням доставки, по-справжньому якісні речі китайського виробництва набагато дешевші за ті, що продаються в Україні та СНД. Крім того, в Китаї ви завжди зможете придбати якісні копії товарів екстра-класу (швейцарський годинник, предмети розкоші, одяг знаменитих дизайнерів тощо).

По-третє, у Китаї працює найбільший азіатський конкурент знаменитого на весь світ аукціону eBay – Taobao.com: понад 350 млн найменувань різноманітних товарів, які Ви можете придбати, не виходячи з дому.

Отже, вигода від придбання товарів безпосередньо від китайських виробників є очевидною. Проте користуватися послугами Taobao.com без знання китайської мови нелегко, до того ж платіжна система магазину працює лише на території КНР. Саме тому Вам потрібен надійний та досвідчений посередник.

Що потрібно знати для замовлення з Taobao.com показати/сховати текст

Як знайти товар на Taobao?

У даному розділі ми розповімо, як правильно шукати та вибирати товар на сайті Taobao.com. Коли Ви вперше заходите на сайт Taobao, то бачите купу незрозумілих ієрогліфів, і на думку відразу спадають думки про те, що знайти щось тут неможливо. Однак не поспішайте з висновками та діями.

Багато україномовних користувачів мережі Інтернет ще не звикли до такого надання інформації і, відповідно, коли вони заходять на китайські сайти, це може викликати невеликий шок і розгубленість. Відразу виникає багато питань: на яку кнопку натиснути, як знайти потрібну річ, як правильно вибрати її за розміром та кольором тощо. Наберіться трохи терпіння і прочитайте цю статтю до кінця, і ви зрозумієте, що не все так складно, як здається з першого погляду.

Отже, у цьому розділі ми максимально докладно постараємося описати, як же знайти товар у китайських інтернет-магазинах і правильно вибрати потрібну річ!

Розглянемо кілька варіантів пошуку товарів на найбільшому онлайн майданчику для роздрібної торгівлі в Азії, розташованому за адресою: Taobao.com:

Найпростіший спосіб - це використати translate.google.com.ua. Введіть українською мовою назву товару та переведіть його на китайську спрощену. Перекладений текст вставте в поле пошуку taobao.com та натисніть клавішу Enter.

Наприклад, ви шукайте вечірню сукню:
Після натискання кнопки Знайти ми побачимо, що відкрилася сторінка сайту Taobao.com з вечірніми сукнями. Дивимося на ієрогліфи на сторінці сайту та не лякаємося. Насправді, в китайських ієрогліфах немає нічого страшного, тим більше, що ми не збираємося освоювати китайську писемність, адже нам просто потрібно зрозуміти, як працює сайт Taobao.com. Давайте спробуємо трохи озирнутися:

У списку знайдених товарів, що відкрився, вибираємо те, що нам найбільш цікаво. Натискаємо на посилання і заходимо на сторінку з докладним описом товару, що нас зацікавив. Натиснувши на посилання з товаром, бачимо фотографію товару та його опис:

Попередньо натиснувши на потрібний Вам розмір і колір, можна побачити, чи є даний товар у продавця в наявності чи ні (зазвичай, у 60-70% випадків ця інформація відповідає дійсності). Часто буває, що дізнатися на 100% є товар з потрібними Вам характеристиками чи ні, можна тільки після того, як буде зроблено замовлення (або самостійно, або через нашого менеджера). Так як на Taobao.com є досить багато недобросовісних продавців, краще робити замовлення за допомогою наших співробітників. Також не забувайте звертати увагу на рейтинг продавця, відсоток позитивних відгуків та кількість проданого товару. У хороших продавців рівень задоволеності покупців ніколи не буває нижчим за 97%, а чим більша кількість проданого товару продавцем, тим більше гарантій, що цей товар відповідає співвідношенню ціна-якість. Після того, як ми умовно визначили надійність продавця, переглядаємо решту виділених компонентів. Схема формування рейтингу продавців Таобао.

Зверніть увагу! Бажано вибирати магазини (продавців) із рейтингами "кристали" та "корони". Чим більше "кристалів", або "корон" у конкретного продавця, тим краще. Увага: Не вибирайте магазини з рейтингом "серце". Як правило, такі магазини (продавці) мають дуже низький рівень сервісу, продавці часто не в мережі, повільно відправляють товари і т.д. (хоча і тут бувають винятки).

(модуль у розробці) показати/сховати текст

Приблизна вага товара(в граммах)
1
1 USD = 40,10 UAH